DESIGN KOKTEJL vol.1: Začínáme!

Diana Turinová opět přichystala překvapení pro všechny fanoušky neotřelých řešení: Seriál stylových koktejlů přetékajících designem začíná představením nové řady závěsných, stolních i stojacích lamp LUSITO TUBE a luxusních pufů z kolekce Di´sign pro pohodu blížících se podzimních večerů. Novinky showroomu DECO LOCO jsou perfektní ukázkou propojení geniálních nápadů Diany Turinové a partnerských firem, s šikovnýma českýma ručičkama. 

LUSITO TUBE – DŘEVO K DŘEVU

 Nová kolekce svítidel LUSITO TUBE je plná neuvěřitelně jednoduchých, funkčních a zároveň esteticky nepřehlédnutelných kousků letošního podzimu. Efektní využití perforovaného dřevěného materiálu vytváří hned po setmění nekonečnou hru světel a stínů, kterou můžete pohodlně sledovat třeba z měkoučkého, elegantního pleteného Di´sign pufu. Základ kolekce tvoří úzké tubusy z pružného materiálu – dukty. Minimalisticky zpracované lampy z dřevěné flexibilní překližky jsou vyrobené nejen jako samostatně stojící světla, ale i jako závěsná svítidla nebo klasické lampy. Díky pružnosti a ohebnosti materiálu se kreativitě meze nekladou, a proto Diana Turinová nezapomněla ani na vylepšení lampy Tripod. S masivní trojnoží vlajkový produkt elegantní kolekce Lusito Di’Sign dokonale ladí s podzimními barvami – vznešená koruna z designové dukty® jí nesmírně svědčí. „Když jsem zjišťovala možnosti využití designových desek dukta®, setkala jsem se s velkým zájmem ze strany výrobce materiálu – spolupracovat na společném projektu vývoje právě stínidel.“ Říká ke spolupráci Diana Turinová. K dispozici je nová lampa Tripod i v malém stolním provedení.

 

DI´SIGN PUF – KNITTENS 

Žhavá, nebo spíše dokonale měkoučká novinka v showroomu Deco Loco značky Di´sign – pohodlné sedací pufy Knittens ušité z látky s 3D „pleteným“ efektem. Prodává se ve čtyřech barevných variantách, které lze příjemně kombinovat. Eleganci sedáku podtrhuje kožené poutko, které zároveň slouží k pohodlnému přemisťování. Do interiéru si můžete umístit různé geometrické tvary, kterými s hravostí váš interiér zútulníte – na výběr jsou kulaté (80x30cm, 60x40 cm, 50x30 cm) i hranaté (40x40x60 cm, 75x75x35 cm). 

Už nyní se těšíme znovu na viděnou na Designbloku přímo v showroomu DECO LOCO, který proběhne od 25. do 29. 10. 2018 

Fotogalerie