DEN S LUCEM FENDI v MIAMI – South Beach Florida

 

Sluneční den 26’C, Miami Beach a Palm Iland to je pozadí módního natáčeni a focení s Lucem Fendi - třetí generace Fendi rodiny.

Jak jistě víte, značka Fendi , je světoznámý módní dům z Itálie, s hlavním střediskem v Římě a N.Y., zaměstnávají 2380 lidí po celém světě.  

Luca patří k třetí generaci Fendy rodiny a je synem Francy Formillio Fendi.

Jsme na focení do módního časopisu Ocen Drive a též děláme maly klik do Miami televize. V těchto dnech se Luca zabývá závoděním na rychlých /speed boats/ lodích , jeho se jmenuje “Big Bad”. Luca je velice tichý, ani by jste na něm nepoznali, že je z tak známé módní rodiny, v černém triku a světle šedých džínách vypadá jako každný jiný v našem týmu.  

Já líčím modelky a též je oblékám do různých módních značek,  samozřejmě  převážně zahrnuji módu Fendi. Luca se tak na mě divně dívá , obdivuje modelky a najednou jeho pohled uvízne na Gucci botách.

Hned jem věděla o co jde, ale neztratila jsem duchapřítomnost a řekla jsem:” já vím, ale modelky měly moc velkou nohu a vy jste neměli jejich velikosti, a tak jsme zvolili vaše kolegy s Gucci, aby doprovázeli vaše Fendi kabelky z Jarní kolekce 2015.”  A on jen řekl," já vím, naše sandály přišly jen v malých sériích a už jsou vyprodány!!!" Takže jsme zvítězili oba.

 Kdyz Luca není v Římě, kde pracuje v právním oddělení fimy,  tráví celé dlouhé hodiny na oceánu se svým rychlým člunem a trénuje na další závody. Říká” miluju Miami, je tu vše co potřebuji, slunce, vodu a ženy”, tohle pořadí, ” ano, rád se bavím, ale ze všeho nejraději mám pocit větru jak okolo mě šustí a pohání mě kupředu, cítím se jak Venti - bůh větru....”     

Celý den probíhal v krásné harmonii slunce, vody a fantastického jídla, které nám přivezli z blízkého rybího grilu. Zasílám vám do Prahy pár fotek z tohoto fantastického dne v Miami.

www.alenaklenot.com       www.olalamylife.nerium.com

Day with Luca Fendi in Miami South Beach  

Sunny, Miami Beach and beautiful Palm Island is the background for the shoot with Luca Fendi the 3rd generation of Fendi family. Luca is a son of Franca Formillio Fendi. These days  Luca spends time between Miami and Rome. In Miami he drives his speed boat named Big Bad Boat and in Rome he works in the Family business law department. The Fendi family business has it’s head offices in Rome and New York.  Luca is a great guy, down to earth and loves the Miami scene for it’s versatility of place, “ You can find everything you are looking for, fun and business”.

Luca came dressed in black T-shirt and light grey jeans, mingling and chatting with the models.

We are doing this shoot for WTM, a Miami-French magazine.    I am getting the models ready when I notice that Luca is reviewing the fashion we are going to use at the shoot. His eyes stopped on Gucci sandals and I immediately knew that I would have to explain. Well we could not find the size we were looking for in Fendi sandals so we had to use your competitor’s shoes to enhance the beauty of the Fendi bags. He smiled and said, ”I know our collection of sandals is sold out, they were very popular this spring 2015” So I agreed and we were both happy with our decisions.

The whole day was filled with fashion, sun and great local food from the fish grill next door. The shoot was great success, great pictures and great company

I am sending pictures to Prague as proof of that. See you in Prague.  

www.alenaklenot.com             www.olalamylife.nerium.com

Fotogalerie