DEN CO DEN S DAROU

Každý z nás, kdo chce mít přehled o všem, co ho čeká, co by měl udělat, co a kde v který den vyřídit, kdy navštívit ty, které má rád a delší dobu je neviděl …atd. – se neobejde bez kalendáře. Potažmo tedy denního diáře. Neobejdou se bez něj ani známé osobnosti! Ani Dara Rolins, která letos pošesté …

… udělala radost všem svým fanouškům, obdivovatelům, ale i těm, kterým se zkrátka zalíbí její diář pro rok 2022. Podle autorky je opět jiný a jedinečný, navíc poprvé k dostání ve dvou formátech. Nejen v tom klasickém velkém (tedy 13 x 21 cm), ale nově i v menším provedení (10,5 x 14,8 cm), které se Vám krásně vejde do kabelky!

VYMAZLENÝCH 365 DNŮ

Podle zpěvačky, která neuznává žádné diety, nýbrž výlučně zdravý životní styl se vším všudy je diář Rok podle Dary 2022 vytvořen s ještě větší radostí a energií, protože pomyslně otevírá další pětiletku jejich „diářů“. „S tímto záměrem jsem přistupovala ke všem prvkům, které jsou pro můj diář důležité. Ať už po vizuální nebo obsahové stránce. Společně jsme si vyhráli s grafikou, je v něm vyzdvihnutá kresba a nezapomněli jsme ani na oblíbené recepty. Ostatně, posuďte sami, jak je vymazlený,“ tvrdí Dara. Bez nadsázky snad můžeme říct, že její nový diář na příští rok je „stejný“ jako jeho autorka. Kreativní, neotřelý, překvapivý, něžný i pevný zároveň i radostný. No a, jak již bylo řečeno přímo Darou: vymazlený. „Nejsem typická ženská, mám v sobě i kus chlapa, z ničeho se jen tak nezhroutím. Cítím se být zodpovědná i za lidi okolo.“ – pronesla zpěvačka v jednom z nespočtu svých rozhovorů a my k jí vyřčenému dodáváme, že její zodpovědnost je zároveň spojená i s štědrostí a zájmem o druhé. Což by Vám potvrdil každý, kdo kdy měl možnost nebo právě aktuálně s Darou Rolins spolupracoval/spolupracuje. No a Vy, kteří znáte Daru Rolins jen díky televizní obrazovce, písničkám a chcete se k ní dostat blíž, máte jedinečnou možnost – díky Roku podle Dary 2022:

 

https://www.booktook.cz/p/diar-2022-rok-podle-dary-velky/

 

https://www.booktook.cz/p/diar-2022-rok-podle-dary-maly/

 Text: LN/210921, Foto-AUFdesign: FB DR, Euromedia Group, www.STYLEnew.cz