Čím víc polštářů, tím víc hygge

Zima přeje hygge přístupu k bydlení, který nás učí vytvořit si útulný domov prostřednictvím dostupných maličkostí. Jednou z nich jsou polštáře z příjemných materiálů. Le Patio ve své aktuální kolekci bytového textilu nabízí nejen polštáře sametové, vyšívané, bavlněné, ale i s třásněmi a boho vzory. Doplnit je můžete plédem ze stejného materiálu nebo pufem či stoličkou s textilním sedákem. Vše v trendy barevnosti a se vzory inspirovanými 70. léty včetně čím dál více populární hnědé barvy.

Útulný domov podle hygge

Také jste propadli skandinávským životním stylům? Podle hygge přístupu bychom měli dbát na pohodu v našich domovech a užívat si krásu v každém okamžiku. Inspirujme se tedy od samotných Skandinávců – čím více polštářů, zejména těch příjemných na dotek, tím lépe! K polštářům si pořiďte přehozy, deky a plédy. Nebojte se rozmístit bytový textil kamkoliv, včetně podlahy, jde přece o váš dobrý pocit. Pak už jen stačí šálek dobrého čaje či kávy..

 

 Tipy Le Patia na hygge bytový textil podle posledních trendů

 

Značka Vivaraise

Francouzská autorská značka Vivaraise s čtyřicetiletou tradicí je spjatá s designérkou Esther Blanchard, která pro své kolekce využívá netradiční způsob tkaní látek. Používají se pouze přírodní materiály, kolekce jsou organizovány podle barev. Tkaniny jsou vyráběny ručně ve Francii a Portugalsku. Le Patio nabízí přehozy na postele, polštáře, ručníky a předložky do koupelen. Dále ložní prádlo a závěsy s voály.

 

Fotogalerie