BOUŘKOVÝ ÚPLNĚK V KOZOROHU

S červencovým úplňkem vstoupí do našich životů kozorožčí síla, kterou můžeme využít  ve svůj prospěch. Kozoroh je silné a pragmatické znamení, které si jde vytrvale za svým cílem a jen tak něčeho se v životě nezalekne. Díky jeho vlivu si můžete udělat ve svém životě pořádek. Zklidněte svou mysl, zapalte svíčku, vonnou tyčinku, nebo si pusťte meditační hudbu a soustřeďte se na problém, který Vás nejvíc trápí. Speciálně pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěmi možnostmi, partnery, zaměstnáními nebo chcete vědět, co je pravda   a co lež, požádejte vyšší sílu o pomoc a o správné pochopení výkladu. 

Možná už jeho sílu cítíte! Ano, tři dny před úplňkem a tři dny po něm - v takové intenzitě pracuje každý úplněk. Ten nynější, jež se nazývá BOUŘKOVÝ - ČERVENCOVÝ přichází na řadu v neděli 5. ČERVENCE 2020 už V 06:44 hodin! Zajímá Vás, jaký bude? Ve své intenzitě a skrytých poselstvích spíše pozitivní, i když ona každá mince má dvě strany, takže Vám sdělíme i to, nač byste si v horizontu právě probíhajících dnů měli dávat pozor! 

MAGICKÁ TROJKA!

Jakmile sečtete datum a hodinu tzv. plné Luny, čili okamžiku, který je co se červencového úplňku týká tento nebeský úkaz ve své nejvyšší intenzitě, dostanete se k číslu TŘI! A trojka, jak známo je číslo velmi pozitivně silné, taktéž duchovní - Svatá trojice, Do třetice všeho dobrého ...atd. Trojka má úžasný smysl pro humor, ráda šprýmuje, nemá problém si dělat legraci "sama ze sebe" a totéž ocení i u druhých. Toto číslo je rádo v pospolitosti a zároveň silnější, než dvojka. Ano, dva jsou víc než jeden, nicméně tři tvoří už pomyslnou partu. Nese v sobě energii sjednocení a sjednocování, takže není divu, že odvěkým symbolem trojky je keltská triquetra - z ní je vše zřejmé! To, co v tomto období zasejete, následně v patřičné míře sklidíte! Nové projekty a nápady mají v těchto dnech mnohem větší sílu zdárného dokončení a potenciál velkého úspěchu, než kdy jindy. Ovšem pozor! I tady je ta pomyslná druhá strana mince - musí se jednat o projekty a nápady veskrze "čisté", vycházející z Vašeho srdce a bez sebemenšího kalkulu. Čili s láskou, patřičnou pokorou a radostí - pak máte velkou šanci na ÚSPĚCH! 

INDIÁNSKÉ POSELSTVÍ RUKU V RUCE S KOZOROHEM

Kozorohové jsou jedinci, kteří si jdou někdy až velmi urputně za svým, nechtějí se pouštět do kompromisů, zkrátka "jejich pravda" je ta jediná pravdivá. Někdy si ovšem právě tímto přístupem pěkně naletí a jejich velkolepé plány se vzápětí ve zlomku vteřiny sesypou jak domeček z karet. Čili opět - i zde je třeba patřičná pokora. A jelikož je červencový úplněk ve znamení právě tohoto znamení, i všechna ostatní astrologická znamení mohou plně využít tzv. kozorozčí sílu. Opět podotýkáme: s rozumem, s láskou, s pokorou a především pak bez sebemenšího náznaku kalkulu, což by se Vám následně hořce vymstilo! Podla prastarých indiánských tradic se úplněk v červnu nazývá Bouřkový. A není to náhoda! Jelikož i v tomto přívlastku je krásně skryté snoubení s charakterovými vlastnostmi Kozoroha. Co nám tedy Bouřkový úplněk v Kozorohu podprahově sděluje? Nevyvolávejte, neúčastněte se a nezabředávejte do hádek - vztahových, sourozeneckých, rodinných, pracovních, kamarádských, zkrátka do žádných! Semlely by Vás především po psychické stránce. Obezřetní buďte především ve vztazích, protože stačí jediná "bouřka" v tomto šestidenním, právě probíhajícím období, a to, co jste si i léta vzájemně budovali, může "úderem jediného blesku" skončit v propadlišti dějin. Nenávratně! Čili, pokud už budete v neudržitelném nutkání "vypustit ze sebe ke komukoli hrom či blesk", zastavte se, v duchu napočítejte minimálně do tří a udělejte pravý opak nebo to, co Vám našeptá Vaše intuice! Vaše mysl by měla tuto pudovou sílu zkrotit a v tom Vám může být nápomocný následující návrh: Ve chvíli, kdy zazní hrom a z nebe se směrem k zemi spouští blesk, zmizí ve chvíli, kdy si jej "přivlastní" hromosvod, který tento přírodní úkaz, jež je pochopitelně velmi nebezpečný, nasměruje a vtáhne do země. Tam už se ničivá síla blesku přemění ve zcela jinou energii, která nikomu a ničemu nemůže ublížit. Vemte si právě tento příklad jako inspiraci sami pro sebe, staňte se pomyslným hromosvodem a pokud to zvládnete a na Vaší tváři - i přes "bouřku" ve Vaší blízkosti, zůstane úsměv a v duši klid, MÁTE VYHRÁNO! PAK UŽ TOTIŽ ZVLÁDNETE ÚPLNĚ HRAVĚ VŠECHNO - V KLIDU, RADOSTI, MÍRU, POKOJI A V SOULADU S VEŠKERÝMI DUCHOVNÍMI PRINCIPY. 

A redakce STYLEnew.cz Vám pochopitelně DRŽÍ PĚSTI! 

Text: Lubomír Nečas / červenec 2020, FOTO-AUF, design: STYLEnew.cz