Barvy a kov - aneb vše, co potřebuje vaše terasa, zahrada či balkón

Letní kolekce indického nábytku a doplňků hýří pozitivními barvami a kovovými konstrukcemi, které dodají vašim venkovním prostorám atmosféru lehkosti a bezstarostnosti.

 

Barevný kov

Kovový nábytek a doplňky jsou stále více oblíbenější díky módní vlně industriálního stylu a vzrůstající oblibě loftů. Kov se správnou povrchovou úpravou je také vyhledávaným materiálem u venkovního nábytku, který je právě aktuální s příchodem letní sezóny. Le Patio kromě kovového nábytku s klasickou povrchovou úpravou nebo patinou pro letošní sezónu nabízí nábytek v optimistické zelené, modré, žluté a červené barevnosti. Na co se zaměřit při výběru venkovního nábytku?

 

 

 

Indický nábytek Le Patio

Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. V poslední době je v nabídce i kovový nábytek s doplňky, které jsou inspirované vzrůstající oblibou loftů a industriálního stylu. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

  

Fotogalerie