31. ŘÍJEN 2020

Už od 16. října se globálně začaly obracet věci v náš prospěch! Nicméně zesílené energie, které se k nám blíží a budou mít maximální sílu poslední říjnový den, mohou s životem každého zatočit ještě v silnější intenzitě!

Šestnáctého října se začalo celosvětově všechno energeticky měnit. V uvedený den, což byl pátek, proběhlo Novoluní ve Vahách a zakončilo 13 000 let trvající nadvládu ve tvrdých mužských energiích, jednoduše řečeno: skončil patriarchát. A co bylo Vesmírem, chcete-li Nekonečnem nejen z astrologického pohledu nastoleno? Matriarchát – opět zcela jednoduše řečeno. Pokud bychom měli pro neznalé uvést příklad, dá se říci, že celý náš svět je jedno království, kterému posledních 13 000 let vládl král (mužská, silná a tvrdá energie), ovšem 16. října na královský trůn usedla žena, královna, matka, Bohyně a převzala pomyslné vládnoucí žezlo s velmi citlivými, mateřskými a čistými energiemi. A tyto nám začínají vládnout! Samozřejmě, že nad onou pomyslnou královnou má dohled a stojí nad ní Nejvyšší, tedy Bůh – na tom se nic nemění, každopádně se ale můžeme radovat z této velmi příznivé změny! Co to značí v reálu? Postupně začínají odpadávat a logicky tak vyplouvat na povrch veškeré záležitosti, které v předchozích letech byly vytvořeny zcela účelně proti lidem, na jejich úkor, jen s prvotní vidinou zisku „sám pro sebe“, věci, které ubližovaly, zákeřnosti, intriky, které zničily život tomu či onomu – všechno se začíná zviditelňovat! VŠECHNO SE výše uvedeným pátkem, kdy proběhlo Novoluní ZAČALO jakoby SAMOSPÁDEM PROČIŠŤOVAT. Už jen za to bychom měli být patřičně vděční a poděkovat …

MODRÝ MĚSÍC VE ZNAMENÍ BÝKA NA HALLOWEENSKOU NOC

aneb DALŠÍ AŽ ZA 20 LET!

Každý úplněk je magickou záležitostí odehrávající se na nebesích a má zcela konkrétní poselství pro nás pro všechny. Každý úplněk je výjimečný, bezesporu, ovšem právě ten, který proběhne 31. října, bude dvojnásobně energeticky silnější. Jedná se o tzv. „Blue Moon“ tedy Modrý měsíc, který byl na obloze k mání přede dvěma lety. A ten letošní bude probíhat v den, kdy se bude v mnoha zemích oslavovat Halloweenská noc. (Pokud tedy v dané destinaci není zákaz vycházení, či jiná restrikce vyhlášená vládou!) No a právě další „Blue Moon“ na Halloween se odehraje znovu až za 20 let! A nyní si tedy pojďme říct, co je dobré činit a co nikoli. Začněme tou odvrácenou stranou mince: Nic, prosím, NEPODEPISUJTE! Neuzavírejte žádné smlouvy, dohody, půjčky, úvěry … - NIC! Ideálně už tři dny před a souběžně tři dny po úplňku. Čili od 28. října do 3. listopadu. A nyní pozor, datum: 3. 11. 2020 si, prosím, dobře zapamatujte! V tentýž den proběhne volba prezidenta Spojených států amerických a v tentýž den končí svou „vesmírnou“ nadvládu retrográdní Mars ve znamení Berana (probíhal od 10. září a naposledy byla tato planetární konstelace před tuzemskou Sametovou revolucí!). Tohle, uznáte sami, by bylo už příliš mnoho „náhod“ najednou, že?! Teď tedy k tomu, co byste měli dělat či udělat, aby pro Vás následné dny byly šťastné a radostné! Energie modrého měsíce přinášejí do našeho života stabilitu, odpovědnost a vyrovnanost. Využijte tedy toho, a ujasněte si priority v podstatných oblastech svého života. Pokud nejste vnitřně spokojeni s prací, kterou máte, začněte dělat to, co Vás baví a naplňuje. Pro někoho se to může zdát být nereálné, v pořádku, pak ale vězte, že stejně jednoho dne s „touto“ prací seknete nebo budete, řekněme: osudem donuceni k tomu sbalit si svých pár švestek a odejít. Pokud se k tomuto rozhodnutí nepostavíte čelem a neučiníte-li ho sami, udělá to za Vás někdo jiný (Osud, Vesmír, Váš nadřízený …)! A tento model je souběžně aplikovatelný v jakékoli oblasti Vašeho života, nad níž momentálně lámete hůl nebo si s ní nevíte rady. Hlavně pak, prosím, snažte se v průběhu uvedených šesti „zásadních“ úplňkových dnů udržet své emoce na uzdě a zachovat si vnitřní klid. Přejte si ze srdce jen TO NEJLEPŠÍ SAMI PRO SEBE, PRO TY, KTERÉ MILUJETE, NA NICHŽ VÁM ZÁLEŽÍ, PRO CELOU PLANETU a V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE S POKOROU ODDÁNI ENERGII OPRAVDOVÉ LÁSKY, SPLNÍ SE VÁM VŠE, CO SI PŘEJETE!

Text: Lubomír Nečas, 20102020, Foto, Auf-layout design: STYLEnew.cz 

Fotogalerie